See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια εξοπλισμού για τη λειτουργία της νέας Μονάδας Τεχνητού Νεφρού στο Γ.Ν. - Κ.Υ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ, καθώς και πρόσθετου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για την αναβάθμιση και επέκταση των παρεχόμενων υπηρεσιών ΠΦΥ»
Description: Υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια εξοπλισμού για τη λειτουργία της νέας Μονάδας Τεχνητού Νεφρού στο Γ.Ν. - Κ.Υ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ, καθώς και πρόσθετου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για την αναβάθμιση και επέκταση των παρεχόμενων υπηρεσιών ΠΦΥ» στο πλαίσιο της Πράξης «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού της νέας Μονάδας Τεχνητού Νεφρού και λοιπού εξοπλισμού ΠΦΥ, στο Γ.Ν. - Κ.Υ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ» με κωδικό ΟΠΣ 6049948 στο Πρόγραμμα «Στερεά Ελλάδα» 2021-2027, συνολικού προϋπολογισμού 609.817,54 € συμπ. ΦΠΑ, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Μηχάνημα τεχνητού νεφρού (αιμοκάθαρσης)
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση μηχανήματος τεχνητού νεφρού (αιμοκάθαρσης)
Internal identifier: Τμήμα 1
Quantity: 11 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Μονάδα κεντρικής αποσκλήρυνσης και σύστημα αυτόματης χλωρίωσης
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση μονάδας κεντρικής αποσκλήρυνσης και σύστημα αυτόματης χλωρίωσης
Internal identifier: Τμήμα 2
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0003
Title: Σύστημα Επεξεργασίας Νερού για την Μονάδα Τεχνητού Νεφρού
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση συστήματος επεξεργασίας νερού για την Μονάδα Τεχνητού Νεφρού
Internal identifier: Τμήμα 3
Lot: LOT-0004
Title: Πλήρες σύστημα εξουδετέρωσης αποβλήτων
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση πλήρους συστήματος εξουδετέρωσης αποβλήτων
Internal identifier: Τμήμα 4
Lot: LOT-0005
Title: Μικροσκόπιο Μικροβιολογικού / ΜΤΝ
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση μικροσκοπίου μικροβιολογικού / ΜΤΝ
Internal identifier: Τμήμα 5
Lot: LOT-0006
Title: Τεστ Κόπωσης
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση τεστ κόπωσης
Internal identifier: Τμήμα 6
Lot: LOT-0007
Title: Πλήρης οδοντιατρική έδρα
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση πλήρους οδοντιατρικής έδρας
Internal identifier: Τμήμα 7
Lot: LOT-0008
Title: Αυτοματοποιημένο Συστήμα Αιμοκαλλιεργειών
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση αυτοματοποιημένου συστήματος αιμοκαλλιεργειών
Internal identifier: Τμήμα 8
Lot: LOT-0009
Title: Ηλεκτροκίνητη εξεταστική καρέκλα
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτροκίνητης εξεταστικής καρέκλας
Internal identifier: Τμήμα 9
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0010
Title: Κεντρικός σταθμός παρακολούθησης ασθενών και Μόνιτορ ασθενών (σετ)
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση κεντρικού σταθμού παρακολούθησης ασθενών και μόνιτορ ασθενών (σετ)
Internal identifier: Τμήμα 10
Lot: LOT-0011
Title: Video Λαρυγγοσκόπιο
Description: Προμήθεια και εγκατάσταση video λαρυγγοσκόπιου
Internal identifier: Τμήμα 11
Lot: LOT-0012
Title: Φορείο Μεταφοράς ασθενών
Description: Προμήθεια φορείου μεταφοράς ασθενών
Internal identifier: Τμήμα 12
Quantity: 3 pieces