680102-2026 - Competition
Netherlands – School books – Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen en dienstverlening voor het voortgezet onderwijs SIVON Per Lesmethode 2026/2
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen en dienstverlening voor het voortgezet onderwijs SIVON Per Lesmethode 2026/2
Description: Offerteaanvraag van SIVON met betrekking tot de Europese aanbesteding van leermiddelen VO voor een aantal schoolbesturen dat lid is van SIVON. De opdracht is verdeeld in twee hoofdpercelen: perceel A en perceel B. Perceel B is onderverdeeld in twee subpercelen, te weten B1 en B2. Elk der (sub)percelen wordt afzonderlijk Europees openbaar aanbesteed: A. Perceel A Per lesmethode B. Perceel B Overige leermiddelen + dienstverlening met digitale grip o B1 o B2
Internal identifier: 20261001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22111000 School books
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel A Per lesmethode
Description: Dit perceel A betreft de levering van 164 lesmethodes die zijn vermeld bij 1.4.A Perceel A Lesmethodes en zoals deze beschikbaar zijn gesteld door de betreffende uitgevers op de commerciële educatieve markt. SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Stichting Internationaal en Lokaal Funderend Onderwijs (Silfo) Stichting voor Protestants Christelijk V.O. Huizen HIJN Scholengroep Stichting OVO Stg. SCOPE scholengroep voor (protestants-) christelijk en katholiek onderwijs te Alphen aan den Rijn en omstreken Stichting Unicoz Onderwijsgroep Stg. voor Voortg. Onderwijs op Interconfessionele Grondslag CVO Baarn-Soest Stichting Aeres Groep Stichting Carmelcollege De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- € 17.500.000 per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel B1 Overige leermiddelen + dienstverlening met digitale grip
Description: Dit perceel betreft de levering van lesmethodes die niet onder perceel A vallen. Onderdeel van perceel B is tevens een dienstverleningspakket (full service, GLF). SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Stichting Internationaal en Lokaal Funderend Onderwijs (Silfo) Stichting voor Protestants Christelijk V.O. Huizen HIJN Scholengroep Stichting OVO Stg. SCOPE scholengroep voor (protestants-) christelijk en katholiek onderwijs te Alphen aan den Rijn en omstreken Stichting Unicoz Onderwijsgroep Stg. voor Voortg. Onderwijs op Interconfessionele Grondslag CVO Baarn-Soest Stichting Aeres Groep De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- € 2.500.000 per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel B2 Overige leermiddelen + dienstverlening met digitale grip
Description: Dit perceel betreft de levering van lesmethodes die niet onder perceel A vallen. Onderdeel van perceel B is tevens een dienstverleningspakket (full service, GLF). SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor het volgende deelnemende schoolbestuur. Stichting Carmelcollege De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- € 3.500.000 per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Internal identifier: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 20261001
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 22111000 Libros escolares
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel A Per lesmethode
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3