680126-2026 - Competition
Lithuania – Operating-theatre instruments – Daugkartinio naudojimo oftalmologiniai instrumentai
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Daugkartinio naudojimo oftalmologiniai instrumentai
Description: Daugkartinio naudojimo oftalmologiniai instrumentai: Adatkotis, kiekis - 15 vnt. IOL manipuliavimo šakutė / manipuliatorius, kiekis - 20 vnt. Blefarostatas, kiekis - 10 vnt. Spaustukas, kiekis - 10 vnt. Sterilizavimo konteineris, kiekis - 5 vnt. Aspiracijos rankena bimanualinei kataraktos chirurgijai, kiekis - 25 vnt. Irigacijos rankena bimanualinei kataraktos chirurgijai, kiekis - 25 vnt.
Internal identifier: 9859887
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001