680187-2026 - Competition
Spain – Marketing services – Serveis especialitzats d’analítica digital, anàlisi, optimització i seguiment del posicionament del portal web Catalunya.com
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Serveis especialitzats d’analítica digital, anàlisi, optimització i seguiment del posicionament del portal web Catalunya.com
Description: Serveis especialitzats d’analítica digital, anàlisi, optimització i seguiment del posicionament del portal web Catalunya.com en motors de cerca i en entorns digitals basats en intel·ligència artificial (SEO/SEM/AEO/GEO), amb l’objectiu de millorar-ne la visibilitat, el rendiment i la capacitat de captació en mercats nacionals i internacionals.
Previous notice: 662997-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79342000 Marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0000