2. Procedure
Procedure
Title: Δ.15/2026
Description: Διακήρυξη: Υπηρεσίες Επισκευής και Συντήρησης Ηλεκτρομηχανολογικών Εγκαταστάσεων Κτιρίου
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: επείγουσα κατάσταση διότι η υφιστάμενη σύμβαση πλησιάζει στη λήξη της.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: παροχή υπηρεσιών «Επισκευής και Συντήρησης Ηλεκτρομηχανολογικών Εγκαταστάσεων»
Internal identifier: Δ.15/2026
Quantity: 1