2. Procedure
Procedure
Title: Usługa organizacji spotkania informacyjno-promocyjnego dotyczącego Funduszy Europejskich dla Świętokrzyskiego 2021-2027 - w 2026 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji spotkania informacyjno-promocyjnego dotyczącego Funduszy Europejskich dla Świętokrzyskiego 2021-2027 - w 2026 r. Szczegółowe informacje zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) – Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: OKA-II.271.21.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793), zwanej dalej „ustawą Pzp". 2. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego stosuje się przepisy ustawy Pzp dotyczące zamówień o wartości równej lub wyższej niż kwoty określone w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Pzp. 3. Zamawiający prowadzi postępowanie z zastosowaniem tzw. ,,procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 4. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia – JEDZ). 5. Do spraw nieuregulowanych w SWZ zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp. 6. Do spraw nieuregulowanych ustawą Pzp mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego. 7. Integralną część SWZ stanowią Załączniki nr 1-12 do SWZ, z którymi Wykonawca powinien się zapoznać. 8. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, w której musi być zaproponowana tylko jedna cena – zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 9. Niniejsze postępowanie jest częścią zamówienia udzielanego w częściach. 10. Zamawiający: 1) nie podzielił niniejszego postępowania na części i nie dopuszcza składania ofert częściowych, ze względu na fakt, iż podział niniejszego zamówienia na części mógłby wiązać się z nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia. częściowych. 2) nie dopuszcza składania ofert wariantowych; 3) nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 4) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp; 5) nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp; 6) nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej i sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego; 7) nie przewiduje zawarcia umowy ramowej; 8) nie przewiduje aukcji elektronicznej; 9) nie wymaga złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp; 10) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu; 11) nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 11. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, w której musi być zaproponowana tylko jedna cena - zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 12. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70220000 Non-residential property renting or leasing services
Additional classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services
5. Lot
Lot: LOT-0001
680331-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne – Usługa organizacji spotkania informacyjno-promocyjnego dotyczącego Funduszy Europejskich dla Świętokrzyskiego 2021-2027 - w 2026 r.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: OKA-II.271.21.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 70220000 Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001