680396-2026 - Competition
Netherlands – Autoclaves – Europese Aanbesteding Sterilisatoren CSA
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Europese Aanbesteding Sterilisatoren CSA
Description: Binnen de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA) van het Erasmus MC zijn momenteel zes stoomsterilisatoren in gebruik. Deze installaties vervullen een essentiële functie binnen het proces van reinigen, desinfecteren en steriliseren van herbruikbare medische hulpmiddelen. Van de zes stoomsterilisatoren dienen er vier te worden vervangen. Met deze aanbesteding beoogt Erasmus MC daarom vier stoomsterilisatoren te vervangen door toekomstbestendige, bedrijfszekere en efficiënt inzetbare installaties die aansluiten op de processen, capaciteit en kwaliteits- en continuïteitseisen van de CSA. De vervanging betreft een instandhoudingsopgave voor een periode van circa acht jaar. 4
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33191110 Autoclaves
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1