Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33141625 Diagnostic kits
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Olsztyński (PL622)
Country: Poland
General information
680416-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Odczynniki laboratoryjne – Dostawa paneli alergologicznych i testów punktowych
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa paneli alergologicznych i testów punktowych
Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paneli alergologicznych oraz testów punktowych z podziałem na 6 części.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141625 Zestawy diagnostyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr I – PANELE ALERGOLOGICZNE
Opis: Przedmiotem zamówienia jest immunoenzymatyczny test ilościowy lub półilościowy do oznaczania IgE swoistych dla danego alergenu w systemie panelowym z możliwością uzyskania wyniku w postaci stężenia dla każdego pojedynczego alergenu.
Opcje:
Opis opcji: NIE
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr II – PANELE ALERGOLOGICZNE DO DIAGNOSTYKI KOMPONENTOWEJ
Opis: Przedmiotem zamówienia jest immunoenzymatyczny test ilościowy lub półilościowy do oznaczania przeciwciał IgE swoistych dla danego ekstraktu alergenu i dla pojedynczych komponentów/molekuł alergenowych w systemie panelowym z możliwością uzyskania wyniku w postaci stężenia dla każdego ekstraktu alergenu i każdej komponenty alergenowej.
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr III – PANELE DO DIAGNOSTYKI CELIAKII
Opis: Testy paskowe ilościowe, jeden pasek testowy przeznaczony dla jednego pacjenta
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr IV – PUNKTOWE TESTY ALERGOLOGICZNE
Opis: PUNKTOWE TESTY POKARMOWE
Główna klasyfikacja (cpv): 33141625 Zestawy diagnostyczne
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr V – NASKÓRKOWE TESTY PŁATKOWE ALERGOLOGICZNE
Opis: NASKÓRKOWE TESTY PŁATKOWE ALERGOLOGICZNE
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: PAKIET VI. BADANIA ALERGOLOGICZNE IN VITRO, MOLEKULARNE
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do diagnostyki molekularnej alergii, umożliwiających oznaczanie IgE całkowitego oraz IgE swoistych dla komponentów i ekstraktów alergenowych.