680420-2026 - Competition
Poland – Event services – Kompleksowa organizacja Kongresu OSE 2026
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa organizacja Kongresu OSE 2026
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowej organizacji i obsłudze wydarzenia „Kongres OSE 2026.Wydarzenie organizowane w formule hybrydowej – wydarzenie stacjonarne oraz streaming na kanałach Zamawiającego, tj. YouTube lub/i Facebook lub/i strony www/ W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie odpowiedzialny za kompleksową organizację i obsługę Wydarzenia, w szczególności w zakresie: 1) organizacji i koordynacji wydarzenia; 2) obsługi technicznej wydarzenia; 3) przygotowania i realizacji oprawy wizualnej i dźwiękowej wydarzenia; 4) przygotowania, produkcji, konfekcjonowania i dostawy artykułów konferencyjnych; 5) zapewnienia obsługi cateringowej; 6) przygotowania i realizacji transmisji online; 7) zapewnienia personelu do obsługi wydarzenia; 8) przygotowania dokumentacji fotograficznej i filmowej wydarzenia. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Termin realizacji zamówienia: wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2026 r. w centrum konferencyjnym (sala audytoryjna) Centrum Nauki Kopernik – w Warszawie (zakup przestrzeni nie jest częścią zamówienia). Zamawiający na wypadek wystąpienia okoliczności nieznanych w okresie prowadzenia postępowania i w dniu zawarcia Umowy zastrzega również możliwość zmiany terminu wydarzenia, jednak informacja odnośnie zmiany terminu nastąpi nie później niż do dnia 12 listopada, a na wypadek zawarcia Umowy po tej dacie w terminie 1 dnia roboczego od zawarcia Umowy, ale nie później niż na 14 dni przed 1 grudnia 2026 r.
Internal identifier: ZZOSE.2611.38.2026.536.DTR[OSE2026]
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Postępowanie jest na usługi społeczne i inne szczególne usługi, w którym wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro na podstawie art. 359 pkt 1) przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793), zwanej dalej ustawą Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79952000 Event services
Additional classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services, 55120000 Hotel meeting and conference services, 55110000 Hotel accommodation services, 79960000 Photographic and ancillary services, 92111220 Advertising video-tape production, 92100000 Motion picture and video services, 22462000 Advertising material, 39294100 Information and promotion products, 98322140 Make-up services, 98322140 Make-up services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na kompleksowej organizacji i obsłudze wydarzenia „Kongres OSE 2026.Wydarzenie organizowane w formule hybrydowej – wydarzenie stacjonarne oraz streaming na kanałach Zamawiającego, tj. YouTube lub/i Facebook lub/i strony www/ W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie odpowiedzialny za kompleksową organizację i obsługę Wydarzenia, w szczególności w zakresie: 1) organizacji i koordynacji wydarzenia; 2) obsługi technicznej wydarzenia; 3) przygotowania i realizacji oprawy wizualnej i dźwiękowej wydarzenia; 4) przygotowania, produkcji, konfekcjonowania i dostawy artykułów konferencyjnych; 5) zapewnienia obsługi cateringowej; 6) przygotowania i realizacji transmisji online; 7) zapewnienia personelu do obsługi wydarzenia; 8) przygotowania dokumentacji fotograficznej i filmowej wydarzenia. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Additional classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services, 55120000 Hotel meeting and conference services, 55110000 Hotel accommodation services, 79960000 Photographic and ancillary services, 92100000 Motion picture and video services, 92111220 Advertising video-tape production, 22462000 Advertising material, 39294100 Information and promotion products, 98322140 Make-up services
680420-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie organizacji imprez – Kompleksowa organizacja Kongresu OSE 2026
Ogłoszenie o zamówieniu – tryb uproszczony
Usługi
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków, 55120000 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji, 55110000 Hotelarskie usługi noclegowe, 79960000 Usługi fotograficzne i pomocnicze, 92111220 Produkcja reklamowych taśm wideo, 92100000 Usługi kinematograficzne oraz wideo, 22462000 Materiały reklamowe, 39294100 Artykuły informacyjne i promocyjne, 98322140 Usługi w zakresie makijażu, 98322140 Usługi w zakresie makijażu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków, 55120000 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji, 55110000 Hotelarskie usługi noclegowe, 79960000 Usługi fotograficzne i pomocnicze, 92100000 Usługi kinematograficzne oraz wideo, 92111220 Produkcja reklamowych taśm wideo, 22462000 Materiały reklamowe, 39294100 Artykuły informacyjne i promocyjne, 98322140 Usługi w zakresie makijażu