680521-2026 - Competition
Poland – Credit granting services – Udzielenie kredytu długoterminowego
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Udzielenie kredytu długoterminowego
Description: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotówkowego w wysokości 3.950.000,00 PLN (słownie: trzy miliony dziewięćset pięćdziesiąt tysięcy PLN) z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów oraz na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy
Internal identifier: WIRT.271.18.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotówkowego w wysokości 3.950.000,00 0 PLN (słownie: trzy miliony dziewięćset pięćdziesiąt tysięcy PLN) z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów oraz na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: WIRT.271.18.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66113000 Usługi udzielania kredytu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001