2. Procedure
Procedure
Title: Softwarebroker
Description: Aanbesteding van een softwarebroker voor de aanschaf en verlenging van licenties t.a.v. standaard software voor de digitale werkomgeving en/of onderliggende technische infrastructuur. Een adviesopdracht kan worden uitgevraagd in een nadere opdracht. 14.000.000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er kan een nadere opdracht worden uitgevraagd welke mag vallen onder deze overeenkomst. Deze nadere opdracht betreft een adviesvraag voor de softwarebroker wanneer een selectie moet worden gemaakt tussen verschillende softwarepakketten en/ of de markt in beweging is en ontwikkelingen daar om vragen.