See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Odnowienie asysty i wsparcia technicznego dla oprogramowania i urządzeń użytkowanych przez Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie asysty i wsparcia technicznego dla użytkowanego przez Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa oprogramowania oraz urządzeń, w podziale na 15 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla każdej części, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2A do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej, ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ. 8. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 11. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. 12. Zamawiający informuje, iż działając na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych podjął decyzję o nienakładaniu na Wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji przedmiotowego zamówienia. Przedmiotem zamówienia są specjalistyczne usługi asysty technicznej oraz wsparcia producenta i autoryzowanych partnerów dla posiadanego przez Zamawiającego środowiska sprzętowo-programistycznego. Analiza charakteru czynności, które będą świadczone w ramach tej umowy, wskazuje, że nie wykazują one cech stosunku pracy w rozumieniu Kodeksu pracy - art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Internal identifier: WIP.261.62.2026.OM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
Additional classification (cpv): 48730000 Security software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - BAR
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie asysty i wsparcia technicznego dla użytkowanego przez Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa oprogramowania oraz urządzeń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2A do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej, ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa.
Internal identifier: Część 1 - BAR
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - NET
Internal identifier: Część 2 - NET
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - WEB
Internal identifier: Część 3 - WEB
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - TOA
Internal identifier: Część 4 - TOA
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - TRE
Internal identifier: Część 5 - TRE
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - CIS
Internal identifier: Część 6 - CIS
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - ADO
Internal identifier: Część 7 - ADO
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - SUN
Internal identifier: Część 8 - SUN
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 - CHP
Internal identifier: Część 9 - CHP
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 - ORA
Internal identifier: Część 10 - ORA
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 - VEE
Internal identifier: Część 11 - VEE
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 - EXA
Internal identifier: Część 12 - EXA
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 - NET
Internal identifier: Część 13 - NET
Lot: LOT-0014
Title: Część 14 - VMw
Internal identifier: Część 14 - VMw
Lot: LOT-0015
Title: Część 15 - WebSphere
Internal identifier: Część 15 - WebSphere