See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu medycznego, materiałów jednorazowego użytku, środków ochrony indywidualnej oraz innych materiałów medycznych.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, materiałów jednorazowego użytku, środków ochrony indywidualnej oraz innych materiałów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – formularz cenowy.
Internal identifier: 8/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, materiałów jednorazowego użytku, środków ochrony indywidualnej oraz innych materiałów medycznych.
Lot: LOT-0002
Title: część 2
Lot: LOT-0003
Title: część 3
Lot: LOT-0004
Title: część 4
Lot: LOT-0005
Title: część 5
Lot: LOT-0006
Title: część 6
Lot: LOT-0007
Title: część 7
Lot: LOT-0008
Title: część 8
Lot: LOT-0009
Title: część 9
Lot: LOT-0010
Title: część 10
Lot: LOT-0011
Title: część 11
Lot: LOT-0012
Title: część 12
Lot: LOT-0013
Title: część 13
Lot: LOT-0014
Title: część 14
Lot: LOT-0015
Title: część 15
Lot: LOT-0016
Title: część 16
Lot: LOT-0017
Title: część 17
Lot: LOT-0018
Title: część 18
Lot: LOT-0019
Title: część 19
Lot: LOT-0020
Title: część 20
Lot: LOT-0021
Title: część 21
Lot: LOT-0022
Title: część 22
Lot: LOT-0023
Title: część 23
Lot: LOT-0024
Title: część 24
Lot: LOT-0025
Title: część 25
Lot: LOT-0026
Title: część 26
Lot: LOT-0027
Title: część 27
Lot: LOT-0028
Title: część 28
Lot: LOT-0029
Title: część 29
Lot: LOT-0030
Title: część 30
Lot: LOT-0031
Title: część 31
Lot: LOT-0032
Title: część 32
Lot: LOT-0033
Title: część 33
Lot: LOT-0034
Title: część 34
Lot: LOT-0035
Title: część 35
Lot: LOT-0036
Title: część 36
Lot: LOT-0037
Title: część 37
Lot: LOT-0038
Title: część 38
680644-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 8/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: część 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: część 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: część 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: część 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: część 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: część 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: część 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: część 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: część 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: część 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: część 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: część 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: część 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: część 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: część 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: część 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: część 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: część 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: część 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: część 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: część 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: część 36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: część 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: część 38