680649-2026 - Competition
Hungary – Construction work – Szeged-Gábor Áron Utcai Óvoda korszerűsítése
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Szeged-Gábor Áron Utcai Óvoda korszerűsítése
Description: TOP_Plusz -3.4.1-23-SG1-2025-00002 projekt keretében Szegedi ÓVI Gábor Áron Utcai Óvoda korszerűsítése átalányáras vállalkozási szerződés keretében.
Internal identifier: EKR000862352026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Szegedi ÓVI Gábor Áron Utcai Óvoda korszerűsítése A felújítandó épület alapterülete 464,55m2 Főbb munkanemek, mennyiségi adatok: Építőmesteri munkák Kültéri nyílászárók cseréje 43 db Műanyag redőny felszerelése 19 db Homlokzati kőzetgyapot szigetelés 16 cm 350,42 m2 Homlokzati XPS szigetelés 16 cm 203,88 m2 Födém szálas hőszigetelés (paplanterítés) 25 cm 464,60 m2 Talajnedvesség elleni szigetelés 404,74 m2 WPC burkolat készítése 180 m2 térkőburkolat készítése 74,5 m2 Belső glettelés, festés 1229,86 m2 Külső vakolás 653,63 m2 Kerítés telepítés LINDAB Coverline LVP 45/0,5 trapézlemezből 241,4 m2 Acélszerkezetű tároló építése szendvicspanel fallal és fedéssel 47,16 m2 Padlóburkolás 390 m2 Falburkolás 130 m2 LVT burkolat fektetése 378,46 m2 beépített bútor készítése 5 db Gipszkarton fal szerkezet építése 103,77 m2 Giszkarton álmennyezet építése 213,28 m2 Beltéri fa nyílászárók cseréje 9 db Épületgépészeti munkák Fűtési vezeték – ötrétegű cső szerelése 538 fm Kondenzációs fali kombi gázkazán beépítése 1 db Levegő-víz hőszivattyú beépítése 2 db Acéllemez lapradiátorok cseréje 26 db Ivóvíz vezeték szerelés 360 fm Lefolyóvezeték szerelés – PVC cső szerelése 162 fm Elektromos vízmelegítő beépítése 2 db Épületvillamossági munkák Elektromos hálózat teljes felújítása 1 db Új lámpatestek elhelyezése 96 db Hálózatra tápláló napelemes rendszer telepítése AC 9kW a kivitelezési tervdokumentációban, árazatlan költségvetésben részletezettek szerint. A tárgyi építési beruházás az állami építési beruházások rendjéről szóló 2023. évi LXIX. törvény hatálya alá tartozik. A 321/2015. (X.30.) Kr. 46. § (3) bekezdésben foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, ill. konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozásesetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Internal identifier: EKR000862352026/1
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work, 45214100 Construction work for kindergarten buildings