2. Procedure
Procedure
Title: Levering PMD-zakken - 2027-2028-2029
Description: De opdracht betreft de levering van polyethyleen zakken voor de selectieve inzameling van de PMD-fractie. Vermoedelijke hoeveelheden per jaar: 2.000.000 PE-zakken van 60 liter met wavetop in rollen van 20 zakken, 200.000 PE-zakken van 90 liter met wavetop in rollen van 20 zakken, 10.000 PE-zakken van 120 liter in rollen van 10 zakken. Duurtijd opdracht: 2027, twee keer verlengbaar voor een duur van één jaar.
Internal identifier: Levering PMD-zakken - 2027-2028-2029
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 19640000 Polythene waste and refuse sacks and bags
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1