680760-2026 - Competition
Poland – Electricity – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim w latach 2027–2029
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim w latach 2027–2029
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej do obiektów Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy. 2. Zamówienie nie obejmuje świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej. Zamawiający posiada odrębne umowy o świadczenie usług dystrybucji zawarte z właściwymi operatorami systemu dystrybucyjnego (OSD) i nie przewiduje zawarcia umowy kompleksowej. 3. Energia elektryczna będzie zużywana na potrzeby własne Zamawiającego. Zamawiający nie dokonuje odsprzedaży energii elektrycznej i nie posiada statusu odbiorcy przemysłowego w rozumieniu przepisów o odnawialnych źródłach energii. 4. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 6 do SWZ – Istotnych postanowieniach umowy.
Internal identifier: NOSIR.271.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
680760-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: NOSIR.271.1.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001