2. Procedure
Procedure
Title: Ontwerpteam Paleis
Description: Aanbestedende dienst is op zoek naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten die toeziet op: Het architectonisch ontwerp, het interieurontwerp, het installatietechnisch ontwerp en het constructief ontwerp van het Paleis, inclusief alle relevante aspecten op het gebied van akoestiek, brandveiligheid, duurzaamheid etc. De werkzaamheden worden uitgevoerd op basis van een Programma van Eisen. Met het integraal ontwerpteam wordt dit Programma van Eisen binnen de gestelde randvoorwaarden uitgewerkt tot bestekstukken. In fase 2 (gunningsfase) wordt nadere informatie gegeven over de randvoorwaarden. Gegadigden dienen zich voor het totale perceel aan te melden, niet voor een gedeelte van de werkzaamheden van het perceel. In het integraal ontwerpteam worden werkzaamheden uitgevoerd door: o Restauratie-Architect incl kostenmanagement o Constructeur o Bouwfysisch adviseur (brandveiligheid en akoestiek) o Installatieadviseur
Internal identifier: 2025/094/VGB/JH
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europese niet-openbare procedure met voorselectie. De aanbestedende dienst organiseert een Europese niet-openbare procedure voor het selecteren van een integraal ontwerpteam ten behoeve van de restauratie, herbestemming en/of verduurzaming van het Paleis (Rijksmonument). Het ontwerpteam bestaat uit een restauratiearchitect (penvoerder), constructeur, bouwfysisch adviseur (waaronder brandveiligheid en akoestiek) en installatieadviseur. In de selectiefase kunnen gegadigden zich aanmelden. Op basis van de in de selectieleidraad opgenomen geschiktheidseisen en selectiecriteria wordt een beperkt aantal gegadigden geselecteerd en uitgenodigd voor de inschrijvingsfase. In de inschrijvingsfase worden de geselecteerde kandidaten uitgenodigd een inschrijving in te dienen. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving (EMVI), vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV) middels de methode Gunnen op Waarde. De overeenkomst wordt aangegaan met de penvoerder van het ontwerpteam en is gebaseerd op DNR 2025, aangevuld met de gemeentelijke contractvoorwaarden. Er worden maximaal 5 gegadigden geselecteerd voor de inschrijvingsfase.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 71210000 Advisory architectural services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1