680771-2026 - Competition
Belgium – Enterprise resource planning software development services – Implementatie en support na Go-Live van een nieuw ERP Platform Microsoft Dynamics 365
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Implementatie en support na Go-Live van een nieuw ERP Platform Microsoft Dynamics 365
Description: De procedure verloopt in twee fasen: 1° Selectiefase (huidige fase) De kandidaten dienen een kandidaatsdossier in te dienen dat de informatie bevat die wordt gevraagd in de tabel onder punt 2 van het document "Selectiecriteria".
Internal identifier: NOCA 2026-0831 RFP
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212451 Enterprise resource planning software development services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: NOCA 2026-0831 RFP - 1
Description: De huidige opdracht betreft de implementatieactiviteiten (implementatiefase) en heeft tot doel de succesvolle implementatie van het nieuwe ERP-platform Microsoft Dynamics 365 en de continuïteit van de bedrijfsvoering na ingebruikname (Go-Live) te verzekeren.
Internal identifier: 1