See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dobava in montaža elektrokirurških enot ter sukcesivna dobava potrošnega materiala – ponovitev II
Description: Dobava in montaža elektrokirurških enot ter sukcesivna dobava potrošnega materiala – ponovitev II
Internal identifier: JN 072/RN-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sklop 6: Potrošni material II
Description: Sklop 6: Potrošni material II
Internal identifier: 579094
Lot: LOT-0002
Title: Sklop 7: Monopolarni kabel_ LAPAROSKOPIJA -ABD
Description: Sklop 7: Monopolarni kabel_ LAPAROSKOPIJA -ABD
Internal identifier: 579095
Lot: LOT-0003
Title: Sklop 8: Kroglična-ball elektroda
Description: Sklop 8: Kroglična-ball elektroda
Internal identifier: 579096
Lot: LOT-0004
Title: Sklop 9: Bipolarna pinceta
Description: Sklop 9: Bipolarna pinceta
Internal identifier: 579097
Lot: LOT-0005
Title: Sklop 10: Monopolarni priključni kabel
Description: Sklop 10: Monopolarni priključni kabel
Internal identifier: 579098