See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)
Description: Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części)
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 76100000 Professional services for the gas industry
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 1 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Rawa Mazowiecka - Wronów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 1 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN1000 na odcinku Rawa Mazowiecka - Wronów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 13 części) - Część 2- inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Stęszew – Poznań (Komorniki)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 2- inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Stęszew – Poznań (Komorniki) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 3 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Odolanów - Krobia
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 3 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Odolanów - Krobia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 4 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Goleniów - Płoty
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 4 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Goleniów - Płoty. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 5 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN250 na odcinku Zakęcie - Chynów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 5 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN250 na odcinku Zakęcie - Chynów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Konarzewo – Czerwonak
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 6 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN350 na odcinku Konarzewo – Czerwonak. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Sławków - Oświęcim
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 7 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Sławków - Oświęcim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 na odcinku Polkowice - Małomice
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 8 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 na odcinku Polkowice - Małomice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Głuchów – Sędziszów Małopolski
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 9 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 na odcinku Głuchów – Sędziszów Małopolski. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN200 na odcinku Trzek – Środa Wielkopolska
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 10 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN200 na odcinku Trzek – Środa Wielkopolska. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Rembelszczyzna II – Siedlin II
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 11 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Rembelszczyzna II – Siedlin II. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Siedlin II – Głowina II
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest diagnostyka gazociągów tłokami pomiarowymi (zamówienie podzielone na 12 części) - Część 12 - inspekcja tłokami gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 na odcinku Siedlin II – Głowina II. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Internal identifier: ZP/2026/07/0061/PE - Część 12