680945-2026 - Competition
Poland – Road transport services – Świadczenie usługi przewozu krwi i preparatów krwiopochodnych „Na ratunek” z RCKiK w Gdańsku dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usługi przewozu krwi i preparatów krwiopochodnych „Na ratunek” z RCKiK w Gdańsku dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług samochodowego transportu sanitarnego, obejmującego swym zakresem przewóz krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku (RCKiK), ul. Józefa Hoene – Wrońskiego 4, 80-210 Gdańsk do siedziby Zleceniodawcy w lokalizacji: 1.1. Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy, 84-200 Wejherowo, Dr A. Jagalskiego 10 1.2. Szpital Morski im. PCK, 81-519 Gdynia, Powstania Styczniowego 1 1.3. Szpital św. Wincentego a Paulo, 81-348 Gdynia, Wójta Radtkego 1 lub próbek w celu identyfikacji przeciwciał i/lub doboru krwi z w/w lokalizacji Zamawiającego do RCKiK w Gdańsku wyłącznie w sytuacji „NA RATUNEK” na warunkach określonych każdorazowo przez Zleceniodawcę. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podano w załączniku nr 1 do SWZ, załączniku nr 2 do SWZ oraz projekcie umowy – Załącznik nr 5.
Internal identifier: D25C/251/N/51-110rj/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy)