681009-2026 - Competition
Netherlands – Public relations services – Coördinator Cittaslow
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Coördinator Cittaslow
Description: Gemeente Westerwolde is een trotse Cittaslow-gemeente. Om het gedachtegoed van Cittaslow zichtbaar en beleefbaar te maken voor inwoners, ondernemers, bezoekers en partners, zoekt de gemeente een zelfstandige opdrachtnemer die uitvoering geeft aan de coördinatie, promotie en organisatie van Cittaslow-activiteiten binnen de gemeente. De opdracht richt zich op het versterken van de bekendheid van Cittaslow, het onderhouden van het netwerk van supporters en stakeholders en het organiseren van activiteiten en evenementen die bijdragen aan de kernwaarden van Cittaslow.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79416000 Public relations services
Additional classification (cpv): 79952000 Event services
5. Lot
Lot: LOT-0000