681036-2026 - Competition
Croatia – Construction work for buildings relating to air transport – PP1 Građevina - Građenje zgrade višenamjenskog centra HKZP-a u Zadru
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: PP1 Građevina - Građenje zgrade višenamjenskog centra HKZP-a u Zadru
Description: Građevina - Građenje zgrade višenamjenskog centra HKZP-a u Zadru, sukladno opisu projekta (dostupno u 1. stupnju ograničenog postupka), te projektnoj dokumentaciji i troškovniku (bit će dostupno pozvanim natjecateljima u 2. stupnju ograničenog postupka).
Internal identifier: P-26-2020-01-02
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ograničeni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45213330 Construction work for buildings relating to air transport
5. Lot
Lot: LOT-0000