2. Procedure
Procedure
Title: Odvoz i zbrinjavanje goriva iz otpada
Description: Predmet nabave je preuzimanje i zbrinjavanje goriva iz otpada.
Internal identifier: 22/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave je preuzimanje goriva iz otpada proizvedenog u Centru za gospodarenje otpadom Babina gora i njegovo zbrinjavanje.