2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w Gminie Wodzisław Śląski w latach 2027-2029 - II postępowanie
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale III SWZ oraz w Załączniku nr 3 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi.
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001