2. Procedure
Procedure
Title: Doposażenie Szpitala w aparaturę i wyposażenie medyczne zwiększające odporność infrastrukturalną oraz zapewniające ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach kryzysowych Postępowanie nr 1
Description: Doposażenie Szpitala w aparaturę i wyposażenie medyczne zwiększające odporność infrastrukturalną oraz zapewniające ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach kryzysowych Postępowanie nr 1
Internal identifier: Doposażenie Szpitala w aparaturę i wyposażenie medyczne zwiększające odporność infrastrukturalną oraz zapewniające ciągłość udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach kryzysowych Postępowanie nr 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający stosuje art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp i wyznacza skrócony termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia wynikającą z harmonogramu zewnętrznego finansowania i konieczności zakończenia zadania do dnia 31 grudnia 2026 r. Termin składania ofert zostanie określony w części XVI SWZ z zachowaniem ustawowego minimum 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Additional classification (cpv): 42912300 Machinery and apparatus for filtering or purifying water
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: P1 Sterylizator plazmowy
Description: Sterylizator plazmowy
Internal identifier: P1 Sterylizator plazmowy
Lot: LOT-0002
Title: P2 Autoklaw parowy
Description: Autoklaw parowy
Internal identifier: P2 Autoklaw parowy
Lot: LOT-0003
Title: P3 Myjnia-dezynfektor do narzędzi
Description: Myjnia-dezynfektor do narzędzi
Internal identifier: P3 Myjnia-dezynfektor do narzędzi
Lot: LOT-0004
Title: P4 Zgrzewarka rolkowa
Description: Zgrzewarka rolkowa
Internal identifier: P4 Zgrzewarka rolkowa
Lot: LOT-0005
Title: P5 Suszarka medyczna
Description: Suszarka medyczna
Internal identifier: P5 Suszarka medyczna
Lot: LOT-0006
Title: P6 Stacja uzdatniania wody
Description: Stacja uzdatniania wody
Internal identifier: P6 Stacja uzdatniania wody