681091-2026 - Competition
Poland – Banking services – Udzielenie kredytu długoterminowego
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Udzielenie kredytu długoterminowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 7.000.000,00 zł zgodnie z Uchwałą Nr XXIII/206/2025 Rady Powiatu Sieradzkiego z dnia 22 grudnia 2025 r., w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Sieradzkiego na 2026 rok.
Internal identifier: IZ.272.16.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66110000 Banking services
Additional classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
681091-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: IZ.272.16.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66110000 Usługi bankowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66113000 Usługi udzielania kredytu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001