681095-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania: ZADANIE 1: stacjonarny analizator impedancji (0,01 Hz – 1 MHz) ZADANIE 2: stacjonarny analizator impedancji (1MHz - 1GHz)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania: ZADANIE 1: stacjonarny analizator impedancji (0,01 Hz – 1 MHz) ZADANIE 2: stacjonarny analizator impedancji (1MHz - 1GHz)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na zadania: ZADANIE 1: stacjonarny analizator impedancji (0,01 Hz – 1 MHz) ZADANIE 2: stacjonarny analizator impedancji (1MHz - 1GHz) Realizacja przebiega na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy (z załącznikami) dla danego zadania, w opisie przedmiotu zamówienia dla danego zadania oraz w SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia oraz sposób ich realizacji określają dokumenty wskazane w poniższej rozpisce, w szczególności projekty umów oraz opisy przedmiotów zamówienia: Nr zadania: Zadanie 1 Projekt umowy: 1.1. Załącznik nr 1.1. do SWZ – Projekt umowy [Zadanie 1] Opis przedmiotu zamówienia: 2.1. Załącznik nr 2.1. do SWZ – OPZ [Zadanie 1] Nr zadania: Zadanie 2 Projekt umowy: 1.2. Załącznik nr 1.2. do SWZ – Projekt umowy [Zadanie 2] Opis przedmiotu zamówienia: 2.2. Załącznik nr 2.2. do SWZ – OPZ [Zadanie 2] 3. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: minimum 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru dla sprzętów będących przedmiotem zamówienia dla każdego zadania.
Internal identifier: DZ.261.8-9.2026/EK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38410000 Metering instruments, 38430000 Detection and analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania: ZADANIE 1: stacjonarny analizator impedancji (0,01 Hz – 1 MHz)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na zadania: ZADANIE 1: stacjonarny analizator impedancji (0,01 Hz – 1 MHz) Realizacja przebiega na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy (z załącznikami) dla danego zadania, w opisie przedmiotu zamówienia dla danego zadania oraz w SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia oraz sposób ich realizacji określają dokumenty wskazane w poniższej rozpisce, w szczególności projekty umów oraz opisy przedmiotów zamówienia: Nr zadania: Zadanie 1 Projekt umowy: 1.1. Załącznik nr 1.1. do SWZ – Projekt umowy [Zadanie 1] Opis przedmiotu zamówienia: 2.1. Załącznik nr 2.1. do SWZ – OPZ [Zadanie 1] 3. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: minimum 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru dla sprzętów będących przedmiotem zamówienia dla każdego zadania.
Internal identifier: DZ.261.8.2026/EK
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
Additional classification (cpv): 38410000 Metering instruments, 38424000 Measuring and control equipment
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania: ZADANIE 2: stacjonarny analizator impedancji (1MHz - 1GHz)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na zadania: ZADANIE 2: stacjonarny analizator impedancji (1MHz - 1GHz) Realizacja przebiega na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy (z załącznikami) dla danego zadania, w opisie przedmiotu zamówienia dla danego zadania oraz w SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia oraz sposób ich realizacji określają dokumenty wskazane w poniższej rozpisce, w szczególności projekty umów oraz opisy przedmiotów zamówienia: Nr zadania: Zadanie 2 Projekt umowy: 1.2. Załącznik nr 1.2. do SWZ – Projekt umowy [Zadanie 2] Opis przedmiotu zamówienia: 2.2. Załącznik nr 2.2. do SWZ – OPZ [Zadanie 2] 3. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: minimum 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru dla sprzętów będących przedmiotem zamówienia dla każdego zadania.
Internal identifier: DZ.261.9.2026/EK
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZ.261.8-9.2026/EK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38410000 Przyrządy pomiarowe, 38430000 Aparatura do wykrywania i analizy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DZ.261.8.2026/EK
Główna klasyfikacja (cpv): 38430000 Aparatura do wykrywania i analizy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38410000 Przyrządy pomiarowe, 38424000 Urządzenia pomiarowe i sterujące
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: DZ.261.9.2026/EK