See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Συσκευή Ζύγισης & Ανακίνησης των ασκών αίματος
Description: Συσκευή Ζύγισης & Ανακίνησης των ασκών αίματος κατά την αιμοληψία για χρήση τόσο σε φορητή όσο και σε σταθερή χρήση
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0002
Title: 5. Μικροσκόπιο για μικροβιολογικό εργαστήριο
Description: Μικροσκόπιο για μικροβιολογικό εργαστήριο (2 τεμ το 1 με κάμερα)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 5
Additional classification (cpv): 38510000 Microscopes
Lot: LOT-0003
Title: 2. Σύστημα Τρυπάνι μπαταρίας
Description: Σύστημα Τρυπάνι μπαταρίας (μικρών - μεγάλων καταγμάτων και ολικών αρθροπλαστικών κατάλληλο για ορθοπεδική χρήση)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2
Additional classification (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments
Lot: LOT-0004
Title: 3. Συσκευή Θέρμανσης ασθενών
Description: Συσκευή Θέρμανσης ασθενών με υπόστρωμα και κουβέρτα άνω άκρων (το οποίο συνδέεται στην ίδια συσκευή)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3
Additional classification (cpv): 39715200 Heating equipment
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0005
Title: 4. Προβολέας Χειρουργείου
Description: Προβολέας Χειρουργείου (διπλός τεχνολογίας LED)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 4
Additional classification (cpv): 33167000 Surgical lights
Lot: LOT-0006
Title: 8. Σετ Χειρουργικών εργαλείων
Description: Σετ Χειρουργικών εργαλείων - Σετ απόξεσης (3) & Σετ τοκετου (4)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 8
Quantity: 7 pieces
Lot: LOT-0007
Title: 6. Εξεταστική Καρέκλα ΩΡΛ
Description: Εξεταστική Καρέκλα ΩΡΛ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 6
Additional classification (cpv): 33141620 Medical kits
Lot: LOT-0008
Title: 7. Θερμοκοιτίδα Νοσηλείας
Description: Θερμοκοιτίδα Νοσηλείας κλειστή με ενσωματωμένη φωτοθεραπεία
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 7
Lot: LOT-0009
Title: 10. Μηχανήματα αιμοκάθαρσης
Description: Μηχανήματα αιμοκάθαρσης
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 10
Additional classification (cpv): 33181100 Haemodialysis devices
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0010
Title: 11. Κουνακια νεογνών
Description: Κουνακια νεογνών (και καπάκια)
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 11
Additional classification (cpv): 39313000 Hotel equipment
Quantity: 4 pieces
Lot: LOT-0011
Title: 13.Φορείο μεταφοράς ασθενών
Description: Φορείο μεταφοράς ασθενών
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 13
Additional classification (cpv): 33192160 Stretchers
Lot: LOT-0012
Title: 14. Καρεκλα αιμοκαθαρσης
Description: Καρεκλα αιμοκαθαρσης
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 14
Lot: LOT-0013
Title: 12. Αυτόκαυστος κλίβανος Flash 23lt
Description: Αυτόκαυστος κλίβανος Flash 23lt
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 12
Additional classification (cpv): 33152000 Incubators
Lot: LOT-0014
Title: 9. Πλυντήριο χειρουργικών εργαλείων
Description: Πλυντήριο χειρουργικών εργαλείων
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 9
Lot: LOT-0015
Title: 15. Συσκευή συγκόλλησης ασκών
Description: Συσκευή συγκόλλησης ασκών
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 15