681163-2026 - Competition
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Beheer en onderhoud en ondersteunende dienstverlening grondwatermodel AZURE 2027 t/m 2029 (optioneel 2030)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beheer en onderhoud en ondersteunende dienstverlening grondwatermodel AZURE 2027 t/m 2029 (optioneel 2030)
Description: Beheer en onderhoud en ondersteunende dienstverlening grondwatermodel AZURE 2027 t/m 2029 (optioneel 2030) Beheer en onderhoud incl. ondersteunende dienstverlening voor een geraamde totale opdrachtwaarde van €200.000 excl. BTW per contractjaar.
Internal identifier: 30542
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Openbaar.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72315200 Data network management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Beheer en onderhoud en ondersteunende dienstverlening grondwatermodel AZURE 2027 t/m 2029 (optioneel 2030) Vaste werkzaamheden en variabele werkzaamheden zoals verwoord in de aanbestedingsleidraad.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: N.v.t. (continuering gevraagde dienstverlening)
681163-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo – Beheer en onderhoud en ondersteunende dienstverlening grondwatermodel AZURE 2027 t/m 2029 (optioneel 2030)
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 30542
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Openbaar.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72315200 Servicios de gestión de redes de datos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: