681228-2026 - Competition
Bulgaria – Telecommunications facilities – Доставка на Защитни тръби DA 7х14х2 (микротръби) за оптични кабели, муфи и крайни капачки / Lieferung von Schutzrohren DA 7×14×2 (Mikrorohre) für Glasfaserkabel, Muffen und Endkappen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на Защитни тръби DA 7х14х2 (микротръби) за оптични кабели, муфи и крайни капачки / Lieferung von Schutzrohren DA 7×14×2 (Mikrorohre) für Glasfaserkabel, Muffen und Endkappen
Description: Настоящата поръчка има за цел доставка на защитни тръби DA 7х14х2 (микротръби) за оптични кабели, муфи и крайни капачки с прогнозни количества Защитна тръба DA 7х14х2 за оптични кабели - 24 000 хиляди метра Муфа за защитна тръба DA 7х14х2 - 210 броя Капачка за защитна тръба DA 7х14х2 - 420 броя Gegenstand dieses Auftrags ist die Lieferung von Schutzrohren DA 7×14×2 (Mikrorohre) für Glasfaserkabel, Muffen und Endkappen in den folgenden voraussichtlichen Mengen Schutzrohr DA 7×14×2 für Glasfaserkabel – 24.000 Tausend Meter Muffe für Schutzrohr DA 7×14×2 – 210 Stück Endkappe für Schutzrohr DA 7×14×2 – 420 Stück
Internal identifier: 610111
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32523000 Telecommunications facilities
5. Lot
Lot: LOT-0001