681244-2023 - ResultRomania-Cluj-Napoca: Various medicinal products
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Furnizare antineoplazice, diverse medicamente
Reference number: 4547125/2023/2
II.1.2.
Main CPV code
33690000 Various medicinal products
II.1.4.
Short description
Antineoplazice
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in
a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte
de data de depunere a ofertelor 18.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
68 TUROCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ./ 3.000 UI
Lot No: 68
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Diverse medicamente
31 METRONIDAZOLUM COMPR./COMPR. FILM. COMPR./COMPR. FILM. / 250 mg
Lot No: 31
6. AMPHOTERICINUM B FL. PULB. PT. CONC. PT. DISPERSIE PERF.
Lot No: 6
14 DIHYDROCODEINUM COMPR. ELIB. PREL. COMPR. ELIB. PREL. / 90 mg
Lot No: 14
32 METRONIDAZOLUM OVULE OVULE/500mg
Lot No: 32
8 CARBAMAZEPINUM COMPR. COMPR. / 200 mg
Lot No: 8
50 TALC STERIL FL FL. 4 GRAME
Lot No: 50
11 COMBINATII SOLUTIE PERFUZABILA RINGER FLACON SOL.PERF. / NACL 0.86%, CaCl2 HEXAHIDRAT 0.05%, KCL 0.03%, APA DISTILATA - 500 ml
Lot No: 11
61 RURIOCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. 500 UI/ml
Lot No: 61
67 TUROCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ./ 2.000 UI 1000 4000 5,501,870.00 22,007,480.00 30 50 165,056.10 275,093.50
Lot No: 67
46 OXYCODONUM COMPR.ELIB.PREL. COMPR.ELIB.PREL. / 80mg
Lot No: 46
37 MORPHYNUM COMPR. FILM. COMPR. FILM. / 10 mg
Lot No: 37
66 TUROCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ./ 1.500 UI
Lot No: 66
70 SILTUXIMABUM FL. PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. / 400 mg
Lot No: 70
35 MORPHYNUM COMPR. FILM. COMPR. FILM. / 20 mg
Lot No: 35
4 ALBUMINUM HUMANUM FL SOL. PERF. 200g/l * 100 ml
Lot No: 4
40 NITRAZEPAMUM COMPR. COMPR. / 2.5 mg
Lot No: 40
42 NITROGLYCERINUM FL SPRAY SUBLINGUAL / 0.4mg/doza
Lot No: 42
28 LORATADINUM FL. SIROP SAU SUSP. ORALA / 5mg/5ml
Lot No: 28
43 OXYCODONUM COMPR.ELIB.PREL. COMPR.ELIB.PREL. / 20mg
Lot No: 43
24 IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA FL SOL. PERF. / 2.5 g
Lot No: 24
15 DIHYDROCODEINUM COMPR. ELIB. PREL. COMPR. ELIB. PREL. / 60 mg
Lot No: 15
22 HEPARINUM FIOLE SOL. INJ. / 5000 UI / ML - 1 ML
Lot No: 22
30 METHYLTHIONINII CHLORIDUM FLACON SOL. INJ. / 5mg/ml
Lot No: 30
21 GLYCEROFOSFATUM FL. CONC. PT. SOL. PERF. / 216mg/ml - 20 ml
Lot No: 21
7 AQUA DESTILLATA FL SOLUTIE LITRU
Lot No: 7
57 PATISIRANUM CONC. PT. SOL. PERF. CONC. PT. SOL. PERF.2 mg/ml
Lot No: 57
64 TUROCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ./ 500 UI
Lot No: 64
27 IPRATROPII BROMIDUM AEROSOL AEROSOL / 20mcg/doza
Lot No: 27
36 MORPHYNUM COMPR. FILM. ELIB. PREL. COMPR. FILM. ELIB. PREL./30 mg
Lot No: 36
20 GLUCOSUM FL./PUNGA SOL. PERF. / 200 mg/ ml * 500 ml
Lot No: 20
5 ALBUMINUM HUMANUM FL SOL. PERF. 200g/l * 50 ml
Lot No: 5
10 COMBINATII SOLUTIE ETHACRIDINI LACTAS SOLUTIE SOLUTIE ETHACRIDINI LACTAS 0.1% + APA DISTILATA AD 200ML
Lot No: 10
12 COMBINATII SPRAY CU OXITETRACICLINA SPRAY SPRAY / OXITETRACICLINA 0.225g, HIDROCORTIZON 0.085g/75ml
Lot No: 12
44 OXYCODONUM COMPR.ELIB.PREL. COMPR.ELIB.PREL. / 40mg
Lot No: 44
16 DIHYDROCODEINUM COMPR. ELIB. PREL. COMPR. ELIB. PREL. / 120 mg
Lot No: 16
9 CARBAMAZEPINUM COMPR. COMPR. / 400 mg
Lot No: 9
65 TUROCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ./ 1.000 UI
Lot No: 65
52 ASPARAGINAZUM FL. PULB.PT. SOL. INJ./PERF./ 10000 ui
Lot No: 52
26 IOHEXOLUM FLACON SOL. INJ. / 350mg I/ml-200ml
Lot No: 26
3 ACIDUM VALPROICUM + SARURI CAPS. MOI GASTROREZ. CAPS. MOI GASTROREZ./ 300 mg
Lot No: 3
49 SUFENTANILUM CITRATUM FIOLE SOL. INJ. 50 mcg / ml * 5 ml
Lot No: 49
47 PROPOFOLUM FIOLE EMULSIE PERF./ INJ. / 10mg/ml * 20 ml
Lot No: 47
62 RURIOCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. 3.000UI/5 ml
Lot No: 62
41 NITROGLYCERINUM FIOLE SOL. PERF. / 1 mg / ml
Lot No: 41
56 ERIBULINUM SOL INJ. SOL INJ. / 0,44 mg/ml
Lot No: 56
59 RURIOCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. 250 UI/ml
Lot No: 59
33 MINOCYCLINUM CAPS. CU ELIB. PREL. CAPS. CU ELIB. PREL. / 100 mg
Lot No: 33
63 SUSOCTOCOG ALFA PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ.500 U/ml
Lot No: 63
13 DIAZEPAMUM TUB + CANULA SOL. RECTALA / 10 mg/2.5 ml
Lot No: 13
53 CARBOPLATINUM FL CONC. PT. SOL. PERF. / 50 MG
Lot No: 53
54 DOXORUBICINUM FL. CONC. PT. SOL. PERF. / 10 MG
Lot No: 54
34 MIVACURIUM FIOLE SOL. INJ./PERF. / 20mg/10ml
Lot No: 34
39 NATRII HYDROGENI CARBONAS FL. SOL. PERF. / 8.4% * 250 ml
Lot No: 39
19 GLUCOSUM FL./PUNGA SOL. PERF. / 200 mg/ ml * 250 ml
Lot No: 19
38 NATRII CHLORIDUM FL. CONC. PT. SOL. PERF. 5.85 % (58,5mg/ml) x 100 ml
Lot No: 38
48 SUFENTANILUM CITRATUM FIOLE SOL. INJ. 5 mcg / ml * 5 ml
Lot No: 48
23 IBUPROFENUM FL SUSP. ORALA / 100mg/5ml
Lot No: 23
60 RURIOCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. 400 UI/ml
Lot No: 60
51 VORICONAZOLUM COMPR. FILM. COMPR. FILM. / 50 mg
Lot No: 51
58 RURIOCTOCOG ALFA PEGOL PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. 125 UI/ml
Lot No: 58
69 SILTUXIMABUM FL. PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. / 100 mg
Lot No: 69
17 ENOXAPARINUM SERINGI PREUMPLUTE SOL. INJ. / 4000UI anti-Xa/0.4ml
Lot No: 17
2 ACIDUM TRANEXAMICUM FIOLE SOL. INJ. / 500 mg/5 ml
Lot No: 2
55 ECULIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. CONC. PT. SOL. PERF./300 mg
Lot No: 55
18 GADOBUTROLUM FL. SOL. INJ. / 1.0 mmol / ml * 15 ML
Lot No: 18
25 IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA FL SOL. PERF. / 5 g
Lot No: 25
29 MAGNESII SULFAS FIOLE CONC. PT. SOL. PERF. / 2 g / 10 ml
Lot No: 29
45 OXYCODONUM COMPR.ELIB.PREL. COMPR.ELIB.PREL. / 60mg
Lot No: 45
1 ACENOCUMAROLUM COMPR. COMPR. / 4 mg
Lot No: 1