2. Procedure
Procedure
Title: Regiewerkzaamheden Groot onderhoud bomen
Description: De regiewerkzaamheden bestaan uit de volgende werkzaamheden: • Knotten houtsingels eens per 6 jaar; • Vellen bomen; • Frezen stobben en ontstane gaten vullen met grond; • Calamiteitendienst nood snoei; • Eventuele ondersteuning van de Buitendienst met het snoeien vormbomen (knotten wilgen, knippen leilindes). Verwachte omvang van de raamovereenkomst: De gemeente Waalwijk verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van €400.000,00. Maximumomvang van de raamovereenkomst: De gemeente Waalwijk neemt gedurende de looptijd van de raamovereenkomst diensten af, met een maximale totale waarde van €450.000,00. Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch. U kunt aan deze waarden geen rechten ontlenen.
Internal identifier: 150668
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Additional classification (cpv): 77340000 Tree pruning and hedge trimming
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot verlenging van drie (3) keer één (1) jaar.
681270-2026 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van bomen – Regiewerkzaamheden Groot onderhoud bomen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: 150668
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: