See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części.
Description: Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1A – Wydział Architektury Pakiet nr 1B – Wydział Inżynierii Lądowej i Transportu Pakiet nr 1C – Wydział Technologii Chemicznej Pakiet nr 1D – Wydział Architektury Pakiet nr 1E – Instytut Energetyki Cieplnej Pakiet nr 1F – Centrum Praktyk i Karier Pakiet nr 1G – Instytut Radiokomunikacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia składa się z: Specyfikacji Technicznej, która znajduje się w Załączniku nr 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G do niniejszej SWZ
Internal identifier: AD/ZP/82/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39121100 Desks, 39112000 Chairs, 39131000 Office shelving, 44211100 Modular and portable buildings, 39132100 Filing cabinets, 39121200 Tables
5. Lot
Lot: LOT-0005
Title: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1A – Wydział Architektury
Description: Pakiet nr 1A – Wydział Architektury
Internal identifier: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1A – Wydział Architektury
Additional classification (cpv): 39100000 Furniture, 39121100 Desks, 39131000 Office shelving, 39112000 Chairs
Lot: LOT-0006
Title: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1B – Wydział Inżynierii Lądowej i Transportu
Description: Pakiet nr 1B – Wydział Inżynierii Lądowej i Transportu
Internal identifier: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1B – Wydział Inżynierii Lądowej i Transportu
Lot: LOT-0007
Title: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1C – Wydział Technologii Chemicznej
Description: Pakiet nr 1C – Wydział Technologii Chemicznej
Internal identifier: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1C – Wydział Technologii Chemicznej
Lot: LOT-0008
Title: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1D – Wydział Architektury
Description: Pakiet nr 1D – Wydział Architektury
Internal identifier: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1D – Wydział Architektury
Lot: LOT-0009
Title: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1E – Instytut Energetyki Cieplnej
Description: Pakiet nr 1E – Instytut Energetyki Cieplnej
Internal identifier: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1E – Instytut Energetyki Cieplnej
Lot: LOT-0010
Title: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1F – Centrum Praktyk i Karier
Description: Pakiet nr 1F – Centrum Praktyk i Karier
Internal identifier: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1F – Centrum Praktyk i Karier
Lot: LOT-0011
Title: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części : Pakiet nr 1G – Instytut Radiokomunikacji
Description: Pakiet nr 1G – Instytut Radiokomunikacji
Internal identifier: AD/ZP/82/26 Zakup i dostawa mebli biurowych i krzeseł dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na części :Pakiet nr 1G – Instytut Radiokomunikacji