2. Procedure
Procedure
Title: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Stawiguda w 2026 r. oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Description: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 18.724.735,54 PLN (słownie: osiemnaście milionów siedemset dwadzieścia cztery tysiące siedemset trzydzieści pięć zł 54/100 PLN) przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Stawiguda w 2026 r. oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Kredyt zostanie zaciągnięty na okres 11 lat, z uwzględnieniem sześciomiesięcznej karencji w spłacie kapitału.
Internal identifier: ZP.271.1.35.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
Additional classification (cpv): 66110000 Banking services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZP.271.1.36.2026
Quantity: 1
681284-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.1.35.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66113000 Usługi udzielania kredytu
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66110000 Usługi bankowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.1.36.2026
Ilość: 1