681291-2026 - Competition
Czechia – Operation of water supplies – Provozování vodohospodářské infrastruktury ve vlastnictví města Kostelec nad Černými lesy
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Provozování vodohospodářské infrastruktury ve vlastnictví města Kostelec nad Černými lesy
Description: Předmětem veřejné zakázky v koncesním řízení jsou služby (koncese), zajišťující bezpečné a plynulé provozování vodohospodářského majetku zadavatele, města Kostelec nad Černými lesy, v období od 1.1.2028 do 31.12.2037, a to v souladu s národními právními předpisy, zejména zákonem č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Provozování vodohospodářského majetku, tj. vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu, bude zajištěno v oddílném provozním modelu na základě koncesní smlouvy, uzavřené s vybraným dodavatelem v tomto koncesním řízení.
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65130000 Operation of water supplies
Additional classification (cpv): 90410000 Sewage removal services, 90420000 Sewage treatment services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Provozování vodohospodářské infrastruktury ve vlastnictví města Kostelec nad Černými lesy