2. Procedure
Procedure
Title: Gebied Zee-Zevenaar - Watertransport spoortunnels en havenemplacementen
Description: ProRail wenst één partij te contracteren voor: 1. Afvoeren en transporteren PFAS-houdend en gezuiverd water spoortunnels Zee-Zevenaar Proactief afvoeren, transporteren en lozen van het afvalwater (hemel-, lek- en testwater) vanuit de diverse spoortunnels op de Betuweroute. 2. Afpompen en transporteren van overtollig hemelwater havenemplacementen Proactief afpompen, transporteren en lozen van hemelwater van een vijftal emplacementen in het gebied Zee – Zevenaar. Zie leidraad
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90410000 Sewage removal services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie leidraad