2. Procedure
Procedure
Title: “Katlu iekārtu, elektroiekārtu remontdarbi un avāriju remontdarbi”
Description: “Katlu iekārtu, elektroiekārtu remontdarbi un avāriju remontdarbi”
Internal identifier: RS2026/139/AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: "Katlu iekārtu un elektroiekārtu remontdarbi"
Lot: LOT-0002
Title: "Katlu iekārtu un elektroiekārtu avāriju remontdarbi"