681335-2026 - Competition
Belgium – Air quality management – Opdracht ter indeling van producten en stoffen gebruikt in lokalen volgens hun impact op de luchtkwaliteit ter ondersteuning van de uitwerking van risicoanalyses en actieplannen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Opdracht ter indeling van producten en stoffen gebruikt in lokalen volgens hun impact op de luchtkwaliteit ter ondersteuning van de uitwerking van risicoanalyses en actieplannen
Description: Opdracht ter indeling van producten en stoffen gebruikt in lokalen volgens hun impact op de luchtkwaliteit ter ondersteuning van de uitwerking van risicoanalyses en actieplannen.
Internal identifier: DGEM/QAI/JLCDS/26001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90731100 Air quality management
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Uitvoering van de opdracht van een certificeerder en analyse van de werklast en de bijbehorende opleiding.
Description: Uitvoering van de opdracht van een certificeerder en analyse van de werklast en de bijbehorende opleiding.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Technische ondersteuningsopdracht bestaande uit het analyseren van de deliverables van perceel 1 en het begeleiden van de cel “Binnenluchtkwaliteit” bij de interpretatie en validatie daarvan.
Description: Technische ondersteuningsopdracht bestaande uit het analyseren van de deliverables van perceel 1 en het begeleiden van de cel “Binnenluchtkwaliteit” bij de interpretatie en validatie daarvan.
Internal identifier: 2