2. Procedure
Procedure
Title: PMG JONGERENWERK 2026-2029
Description: Deze aanbesteding valt onder het Rijksprogramma PMG (preventie met gezag) en heeft als doel het aanbesteden van specialistisch jongerenwerk. (looptijd: juni 2026 t/m december 2029) Perceel 1: € 200.000,- per jaar Perceel 2: € 200.000,- per jaar Perceel 3: € 100.000,- per jaar
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Europese Openbare aanbesteding (SAS-dienst) verdeeld in 3 percelen. Kwaliteit
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311300 Welfare services for children and young people
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: 2e lijns specialistische begeleiding
Description: Het gaat om jongeren bij wie reguliere hulpverlening onvoldoende aansluiting vindt, maar die nog bereikbaar en beïnvloedbaar zijn via een persoonlijke en relationele aanpak. €200.000,- per jaar
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: 1,5 lijns specialistische begeleiding
Description: Voor de groep jongeren die inmiddels is afgegleden naar criminaliteit of dusdanige risicofactoren bevatten dat aannemelijk is dat zij zullen afglijden, is het reguliere jongerenwerk niet toereikend. €200.000,- per jaar
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Specialistische coaching op school
Description: In deze context biedt de coach een duurzame en krachtige interventie. Niet als hulpverlener of handhaver, maar als begeleider die aanwezig is in de leefwereld van jongeren en scholen. Iemand die verbindt, luistert, confronteert als het moet, en altijd werkt vanuit vertrouwen. €100.000,- per jaar
Internal identifier: 3
Titel: PMG JONGERENWERK 2026-2029
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3