681379-2026 - Competition
Czechia – Repair and maintenance services of machinery – Pronájem a servis kávovarů včetně dodávky kávy II.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Pronájem a servis kávovarů včetně dodávky kávy II.
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění pronájmu 41 ks kávovarů, jejich instalace a uvedení do provozu, poskytování pravidelného servisu a oprav, dodávky čisticích prostředků a dalšího spotřebního materiálu nezbytného pro provoz kávovarů včetně průběžných dodávek kávy dle aktuálních potřeb zadavatele.
Internal identifier: VZ00927
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
Additional classification (cpv): 15861000 Coffee
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si pro dobu realizace plnění předmětu veřejné zakázky vyhrazuje dle § 100 odst. 1 ZZVZ změnu ceny zboží na základě inflační doložky, která je specifikována ve smlouvě.