681505-2026 - Competition
Netherlands – Architectural, construction, engineering and inspection services – Adviesdiensten instandhouding Civieltechnische Kunstwerken
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Adviesdiensten instandhouding Civieltechnische Kunstwerken
Description: Adviesdiensten instandhouding Civieltechnische Kunstwerken 0,01
Internal identifier: TN611229
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De Aanbestedende dienst wil één marktpartij (Aannemer) contracteren door middel van een raamovereenkomst voor het verzorgen van de volgende diensten: - Eenmalige inspectie alle kunstwerken 2028; - In jaar 5 nogmaals een inspectie van alle kunstwerken 2032; - Extra inspectie cruciale kunstwerken in 2030; - Extra inspectie cruciale kunstwerken in 2034 (bij optionele verlenging); - Herzien van bestaande MJOP na iedere inspectie; - Opstellen onderhoudsadviezen en werkbeschrijvingen; - Constructieve beschouwingen; - Opstellen en begeleiden van deelopdrachten, inclusief Directie & Toezicht; - Ondersteuning van Opdrachtgever met verwerken data in ObSurv; - Second opinion van projecten van civiele kunstwerken van andere afdelingen; - Algemene advisering van Opdrachtgever over beheer en onderhoud kunstwerken. 1,00
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst voor ‘Adviesdiensten instandhouding Civieltechnische Kunstwerken’’ betreft een initiële looptijd van 6 jaar. De overeenkomst eindigt na afloop van deze periode van rechtswege, tenzij Vrager minimaal twee (2) maanden voor het einde van de looptijd van de overeenkomst schriftelijk mededeelt aan Aanbieder gebruik te willen maken van verlenging. Er kan maximaal 2 maal door Vrager verlengd worden voor een periode van één (1) jaar, onder gelijkblijvende condities. Het streven is dat de looptijd van de overeenkomst ingaat op 1 januari 2027