681536-2026 - Competition
Belgium – Domestic appliances – Raamovereenkomst wit-, bruin-, en grijsgoed
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst wit-, bruin-, en grijsgoed
Description: In het kader van het afsluiten van een raamovereenkomst voor de periode 01.01.2027 tot en met 31.12.2030 schrijven we een prijsvraag uit voor de aankoop van witgoed (wasmachines, droogkasten, vaatwasmachines, staafmixers, ...), bruingoed (radio, televisie toestellen, ...) en grijsgoed (telefonie en toebehoren). De geraamde waarde van deze opdracht bedraagt € 280.000. Leveringsplaats: Diverse locaties binnen Monnikenheide - VZW Emmaüs.
Internal identifier: PPP0TF-1830/6326/2026/212/MH
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39700000 Domestic appliances
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/212/MH_1
Additional classification (cpv): 39710000 Electrical domestic appliances