2. Procedure
Procedure
Title: Prawidłowe i bezpieczne dla środowiska usunięcie i ostateczne zagospodarowanie poprzez unieszkodliwienie bądź odzysk odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne magazynowanych na terenie nieruchomości w Wołominie
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zastępcze usunięcia odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne z terenu nieruchomości przy ul. Łukasiewicza 11 w Wołominie oraz poddanie ich ostatecznemu procesowi odzysku bądź ostatecznemu procesowi unieszkodliwienia. W ramach zamówienia podstawowego usunięciu podlegać będzie od 1500 Mg do 4200 Mg.
Internal identifier: OR-D-III.272.107.2026.AS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90512000 Refuse transport services, 90520000 Radioactive-, toxic-, medical- and hazardous waste services, 90523000 Toxic waste disposal services except radioactive waste and contaminated soil
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu zakresu zamówienia o dodatkową ilość odpadów do maksymalnej wysokości 22000 Mg. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość jednokrotnego bądź wielokrotnego skorzystania z prawa opcji. 3. Jednorazowe uruchomienie prawa opcji obejmuje nie mniej niż 1500 Mg odpadów.