2. Procedure
Procedure
Title: ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH ORAZ MIESZANYCH, NA TERENIE ZWIĄZKU GMIN REGIONU OSTRÓDZKO-IŁAWSKIEGO „CZYSTE ŚRODOWISKO”
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości niezamieszkałych oraz mieszanych, na terenie Związku Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego „Czyste Środowisko”, w tym: 1) Część 1- sektor I: gm. Godkowo, gm. Łukta, gm. Morąg, gm. Miłakowo; 2) Część 2- sektor II: gm. Małdyty, gm. Miłomłyn, gm. Zalewo; 3) Część 3- sektor III: gm. Dąbrówno, gm. Grunwald, gm. Jonkowo, gm. Olsztynek; 4) Część 4- sektor IV: gm. Ostróda, m. Ostróda; 5) Część 5- sektor V: gm. Iława, m. Iława; 6) Część 6- sektor VI: gm. Lubawa, gm. Bratian, gm. Kurzętnik, m. Nowe Miasto Lubawskie. Opis części zamówienia znajduje się w § 19 SWZ.
Internal identifier: SOA.271.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1- Sektor I: Gmina Godkowo, Gmina Łukta, Gmina Morąg, Gmina Miłakowo
Description: Przedmiot zamówienia w części 1 obejmuje sukcesywne odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Godkowo, Gminy Łukta, Gminy Morąg oraz Gminy Miłakowo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 stanowi załącznik nr 1 do SWZ, szacunkowa ilość odpadów przyjęta do obliczenia ceny oferty wynosi 27 200 Mg. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania, w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Lot: LOT-0002
Title: Część 2- Sektor II: Gmina Małdyty, Gmina Miłomłyn, Gmina Zalewo
Description: Przedmiot zamówienia w części 2 obejmuje sukcesywne odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Małdyty, Gminy Miłomłyn oraz Gminy Zalewo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2 stanowi załącznik nr 1 do SWZ, szacunkowa ilość odpadów przyjęta do obliczenia ceny oferty wynosi 12 600 Mg. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania, w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0003
Title: Część 3- Sektor III: Gmina Dąbrówno, Gmina Grunwald, Gmina Jonkowo, Gmina Olsztynek
Description: Przedmiot zamówienia w części 3 obejmuje sukcesywne odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Dąbrówno, Gminy Grunwald, Gminy Jonkowo oraz Gminy Olsztynek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 3 stanowi załącznik nr 1 do SWZ, szacunkowa ilość odpadów przyjęta do obliczenia ceny oferty wynosi 23 900 Mg. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania, w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0004
Title: Część 4- Sektor IV: Gmina Ostróda, Miasto Ostróda
Description: Przedmiot zamówienia w części 4 obejmuje sukcesywne odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Ostróda oraz Miasta Ostróda. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 4 stanowi załącznik nr 1 do SWZ, szacunkowa ilość odpadów przyjęta do obliczenia ceny oferty wynosi 43 900 Mg. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania, w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0005
Title: Część 5- Sektor V: Gmina Iława, Miasto Iława.
Description: Przedmiot zamówienia w części 5 obejmuje sukcesywne odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Iława oraz Miasta Iława. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 5 stanowi załącznik nr 1 do SWZ, szacunkowa ilość odpadów przyjęta do obliczenia ceny oferty wynosi 39 500 Mg. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania, w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0006
Title: Część 6- Sektor VI: Gmina Lubawa, Gmina Bratian, Gmina Kurzętnik, Miasto Nowe Miasto Lubawskie
Description: Przedmiot zamówienia w części 6 obejmuje sukcesywne odbieranie i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz mieszanych z terenu Gminy Lubawa, Gminy Bratian, Gminy Kurzętnik oraz Miasta Nowe Miasto Lubawskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 6 stanowi załącznik nr 1 do SWZ, szacunkowa ilość odpadów przyjęta do obliczenia ceny oferty wynosi 31 900 Mg. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania, w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).