2. Procedure
Procedure
Title: LRT prekės ženklą reklamuojančio rekvizito kūrybos, gamybos, transportavimo, remonto ir priežiūros paslaugos
Description: 1. VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (toliau – Perkančioji organizacija arba LRT) siekia įsigyti rekvizito kūrybos, gamybos, priežiūros, transportavimo bei susijusias paslaugas (toliau – Paslaugos): 1.1. rekvizito kūrybinės idėjos parengimas (įskaitant dizaino koncepcijos bei vizualizacijos parengimą); 1.2. rekvizito techninės užduoties parengimas ir/arba projektavimas; 1.3. rekvizito gamyba, remontas ir modifikavimas ; 1.4. rekvizito transportavimas (įskaitant pakrovimą, iškrovimą, pakavimą); 1.5. rekvizito sustatymas (įskaitant sumontavimą ir išmontavimą); 1.6. rekvizito valymas, priežiūra ir smulkių defektų šalinimas.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
Additional classification (cpv): 39294100 Information and promotion products, 44812400 Decorating supplies, 63100000 Cargo handling and storage services, 63521000 Freight transport agency services, 71356000 Technical services, 79931000 Interior decorating services, 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0