681736-2026 - Competition
Netherlands – Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus – Raamovereenkomst leveren en kalibreren van debietmeters
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst leveren en kalibreren van debietmeters
Description: Met deze aanbesteding beoogt WSRL met drie (3) leveranciers per Perceel een Raamovereenkomst af te sluiten. Tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst zullen debietmeters en de benodigde toebehoren zoals omvormers van verschillende merken en typen door WSRL worden aangeschaft (Perceel 1) en zullen debietmeters van verschillende merken en typen moeten worden onderhouden en gekalibreerd (Perceel 2).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Additional classification (cpv): 38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases, 51210000 Installation services of measuring equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Levering Debietmeters en toebehoren
Description: Tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst zullen debietmeters en de benodigde toebehoren zoals omvormers van verschillende merken en typen door WSRL worden aangeschaft. De installatie van nieuwe debietmeters wordt in beginsel door WSRL zelf uitgevoerd. In voorkomende gevallen kan WSRL de opdrachtnemer verzoeken de debietmeter te installeren en in gebruik te stellen. De Opdrachtnemer beschikt over voldoende technische en inhoudelijke kennis om WSRL te adviseren over de selectie, aanschaf en toepassing van debietmeters en bijbehorende toebehoren.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Kalibreren van debietmeters
Description: Debietmeters van verschillende merken en typen moeten worden onderhouden en gekalibreerd.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 50410000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de medida, pruebas y verificación
Clasificación adicional (cpv): 38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases, 51210000 Servicios de instalación de equipo de medida
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002