2. Procedure
Procedure
Title: Reiniging en inspecties van hemelwaterafvoer
Description: Doelstelling - Het reinigen van hemelwaterafvoerobjecten en stelsels in beheer van Provincie Utrecht; - Vaststellen wat het totaal aan hemelwaterafvoer is, bepalen eigenaar/ beheerder en inzicht krijgen in de constructieve veiligheid (in welke technische toestand ze verkeren); - Beschrijving van de uit te voeren onderhoudswerkzaamheden (herstel en vervangingen) - Inzicht krijgen in jaarlijkse onderhoudskosten. - Doorlopend actualiseren van het assetbeheerprogramma aan de hand van nieuwe inspectiegegevens en door het invoeren van revisiegegevens. Resultaat - Overzicht van hoeveelheden, type, functie, materiaal, eigenaar, beheerder en technische conditie van het hemelwaterafvoer systeem; - Meerjaren-onderhoudsplan; - Overzicht van de totale onderhoudsmaatregelen en –kosten (op basis van kostenkengetallen); - Actueel kaartmateriaal - Omschrijving uit te voeren herstelwerk in vorm besteksposten volgens RAW-systematiek De hoeveelheden zijn opgenomen in bijlage 1 Werkomschrijving.
Internal identifier: 30973
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er is sprake van een dienstverleningsovereenkomst met een initiële looptijd van 24 maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht viermaal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden.
681927-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Reiniging en inspecties van hemelwaterafvoer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: 30973
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: