2. Procedure
Procedure
Title: Transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych ze stacji przeładunkowej w m. Powodowo prowadzonej przez Związek Międzygminny „Obra” w 2027 r.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych ze stacji przeładunkowej w m. Powodowo prowadzonej przez Związek Międzygminny „Obra” w 2027 r.” 2. Usługi będące przedmiotem zamówienia winny być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w niniejszym SWZ wraz z Załącznikami do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90514000 Refuse recycling services
Additional classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services, 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest: „Transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych ze stacji przeładunkowej w m. Powodowo prowadzonej przez Związek Międzygminny „Obra” w 2027 r.” Usługi będące przedmiotem zamówienia winny być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w niniejszym SWZ wraz z Załącznikami do SWZ.
Quantity: 9 000 tonnes