2. Procedure
Procedure
Title: Fourier Transform Infrared-spektrometer (FTIR-instrument)
Description: Upphandlingen omfattar köp och leverans av Fourier Transform Infrared-spektrometer (FTIR-instrument) för mätning av reflektans, transmittans och absorbans inom det infraröda (IR) våglängdsområdet med tillhörande kringutrustning inklusive garantier service och support.
Internal identifier: FOI-2026-1124
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33114000 Spectroscopy devices
5. Lot
Lot: LOT-0000